Profesjonalna obsługa fotograficzna Twojego eventu – bankiety, konferencje, imprezy firmowe pełne dynamicznych ujęć.

Bankiety, konferencje, imprezy firmowe to okazje na których dzieje się niezliczona ilość fascynujących chwil. Niezależnie od tego czy organizujesz jubileusz Twojej firmy, integrację zespołu pracowników, konferencję naukową czy też bankiet dla kontrahentów zależy Ci na tym, aby to wydarzenie pozostało w pamięci uczestników na długo po jego zakończeniu. Możesz też chcieć zyskać materiały, które wykorzystasz do marketingu swojej firmy.

Zamiast biegać ze smartfonem i nerwowo pstrykać fotki lub liczyć na znajomego, który w wolnych chwilach amatorsko fotografuje, odpręż się i bądź całym sobą w centrum wydarzeń – uwiecznieniem emocjonujących momentów na Twojej imprezie zajmiemy się my, umieścimy je w kadrze fotografii. Nasz dynamiczny zespół – zaznajomiony z programem eventu – będzie czuwał, aby zawsze być gotowym do naciśnięcia przycisku migawki, kiedy na scenie dzieje się coś spektakularnego. Zadbamy również, aby uwiecznić uśmiechnięte twarze uczestników eventu, ich emocje, zainteresowanie i zaangażowanie.

Pakiet obrobionych fotografii z Twojego eventu przekażemy Ci na nośniku elektronicznym lub umieścimy w chmurze w łatwy sposób do pobrania na Twój komputer.

Kontakt