Prawdą powtarzaną od lat jest stwierdzenie, że w życiu piękne są tylko chwile. To wspomnienia uśmiechu dziecka, podekscytowania Młodej Pary zostają w nas na zawsze. Jako doświadczeni fotografowie ślubni dajemy Wam namacalną pamiątkę tych właśnie chwil które zostaną z Wami na zawsze. Fotografujemy przyjęcia weselne, uroczystości ślubne, sesje ślubne, Poszukujemy nietypowych, niebanalnych rozwiązań aby dostarczyć Wam wyjątkowe zdjęcia ślubne. Pragniemy, aby utrwalone przez nas chwile były artystycznym wyrazem emocji.

Fotografia ślubna powinna utrwalać piękno i ulotność chwil, wydobywać magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku, objęcia, powinna zatrzymywać czas, gdy porwani w tańcu młodzi wymieniają spojrzenia . Ślubna fotografia to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii rodzinnej. Dlatego niezwykle istotne jest, aby Wasz fotograf ślubny miał świadomość wagi swojego zadania.

Agnieszka i Andrzej, czyli z wybuchowa radość wesela

IMG_8748

W końcu nadrabiamy zaległości:) Agnieszka i Andrzej. To była bomba radości i zabawy. Państwo młodzi zafundowali sobie, gościom i nam sporą dawkę świetnego czasu i emocji. Nie gasnący uśmiech Agnieszki był ozdobą wesela, tak jak mundur Andrzeja. Jest też ozdobą naszych zdjęć z ich ślubu i wesela. Zresztą…zobaczcie sami. Read more

Kontakt