Plener ślubny to czas w którym Wy jesteście gwiazdami, a wyjątkowe otoczenie pozwala, aby Wasza miłość była na pierwszym planie. Efektem jest zbiór zdjęć na których dostrzegamy i zapisujemy na kliszy historię Waszej wyjątkowej relacji.

Gdy emocje z dnia ślubu już się uspokajają, zdjęcia ślubne już zostały zgrane na dyski, umawiamy się na sesję plenerową. Kilka godzin chwytania kadrów, ukazujących Wasze uczucia, subtelne dotyki, spojrzenia w zakochane oczy, czułe przytulanie. Czasem też szaleństwo pełne spontaniczności, wygłupy i wyjście poza szablony „przyzwoitości”. Fotografie plenerowe tworzone są w miejscach dla Was bliskich, znajomych, związanych z Waszymi wspomnieniami, pasjami. Plener w Polsce i w dowolnym miejscu na świecie zatrzymuje na zdjęciach to co jest między Wami najpiękniejszego. W ramach inspiracji zaprezentujemy Wam listę ciekawych miejsc na plenery ślubne w Małopolsce wraz z fotografiami naszego autorstwa.

W czasie pleneru ślubnego – światłem, cieniem, ostrością, zbliżeniem – dostrzegamy i zapisujemy w kadrze historię Waszej wyjątkowej miłości.

 

Kontakt